میلیون ها مشتری در انتظارند
تا محصولات شما را خریداری کنند.

چرا عمو موتوری؟

فروشگاه اینترنتی عمو موتوری به عنوان اولین و معتبرترین مرجع
لوازم یدکی موتورسیکلت، دارای هزاران مشتری فعال است.

کارمزد رقابتی

بهترین قیمت

عمو موتوری به عنوان واسط فروش
کمترین کارمزد ممکن را به عنوان
کارمزد دریافت می‌کند.
اطلاعات بیشتر...
سیستم فروش پیشرفته

ابزار قدرتمند

سیستم چندفروشندگی عمو موتوری
با بهره‌گیری از ابزارهای حرفه‌ای
فروش شما را تضمین می‌کند.
اطلاعات بیشتر...
پشتیبانی عمو موتوری

پشتیبانی همیشگی

پشتیبان‌های عمو موتوری طی 7 روز
هفته و در هر ساعتی پاسخگوی
سوالات شما هستند.
اطلاعات بیشتر...

مراحل کسب درآمد از عمو موتوری

تنها طی ۴ مرحله ساده به درآمدی میلیونی دست پیدا کنید!

ثبت نام فروشنده
1

ثبت نام و ثبت محصولات

 • ثبت نام در فروشگاه اینترنتی عمو موتوری ساده‌تر و سریع‌تر از آن چیزی است که می‌توان تصور کرد. ثبت محصولات در سیستم چندفروشندگی ما گام نخست جهت شروع فروشگاه شخصی شماست.
 • همکاران ما در فروشگاه اینترنتی عمو موتوری، در هر ساعت از شبانه‌روز، در دسترس هستند و می‌توانند در ایجاد فروشگاه به شما کمک کنند. پس با خیال راحت با همکاران ما در تماس باشید!
دریافت سفارش
2

دریافت سفارشات خرید محصول

 • وارد کردن لیست کاملی از محصولات به همراه توضیحات فنی و مشخصات آنها، کمک شایانی به دیده‌شدن هرچه بیشتر شما و محصولاتتان می‌کند. لیست کلیه سفارشات ثبت‌شده، در پنل کاربری شما قابل مشاهده است.
 • شما قادر خواهی بود، وضعیت سفارشات و لیست خریداران خود را مشاهده نموده و به دلخواه مدیریت نمایید. همچنان شما می‌توانید در صورت نیاز با کارشناسان عمو موتوری در ارتباط باشید
ارسال محصول
3

بسته‌بندی و ارسال محصولات

 • پس از پرداخت موفق و ثبت سفارش توسط مشتریان، فرآیند بسته‌بندی و ارسال آغاز می‌گردد. به همین منظور لازم است که محصول مورد نظر را به آدرس عمو موتوری ارسال نمایید.
 • محصولات ارسال‌شده به آدرس عمو موتوری، پس از بررسی جهت کسب اطمینان از سلامت و عدم مغایرت محصول، به آدرس خریدار ارسال می‌گردد.
تسویه‌حساب
4

کسب درآمد و تسویه‌حساب

 • تبریک می‌گوییم. شما در این مرحله، موفق شده‌اید از طریق فروشگاه اینترنتی عمو موتوری به فروش محصول و کسب درآمد بپردازید. حال کافی است از طریق پنل کاربری، درخواست تسویه‌حساب خود را ثبت کنید.
 • همکاران ما در بخش مالی، در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به بررسی درخواست تسویه‌حساب و واریز مبلغ مورد نظر می‌پردازند.

بهترین قیمت فروش

ارزان، مطمئن و آسان

قالب فروشگاهی Martfury وردپرس یک قالب زیبا برای ایجاد یک فروشگاه چند منظوره برای وردپرس است که شما می توانید این قالب را در ژاکت تهیه نمایید.
$0
حق اجاره
5%
سهم مارت از فروش

درآمد شما از سیستم مارت:

 • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان
 • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ
 • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

قالب فروشگاهی Martfury وردپرس یک قالب زیبا برای ایجاد یک فروشگاه چند منظوره برای وردپرس است که شما می توانید این قالب را در ژاکت تهیه نمایید.

داستان فروشندگان مارت

فروشندگان درباره فروششان در سیستم مارت چه گفته اند؟

سوالات متداول

سوالات متداول درباره سیستم فروش مارت فیوری

کارمزدهای مارت چگونه است؟

قالب فروشگاهی Martfury وردپرس یک قالب زیبا برای ایجاد یک فروشگاه چند منظوره برای وردپرس است که شما می توانید این قالب را در ژاکت تهیه نمایید و از امکانات بی نظیر آن لذت ببرید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

برای ساخت یک فروشگاه چه اطلاعاتی لازم است؟

قالب فروشگاهی Martfury وردپرس یک قالب زیبا برای ایجاد یک فروشگاه چند منظوره برای وردپرس است که شما می توانید این قالب را در ژاکت تهیه نمایید و از امکانات بی نظیر آن لذت ببرید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید.

پرداخت های مارت چگونه است؟

قالب فروشگاهی Martfury وردپرس یک قالب زیبا برای ایجاد یک فروشگاه چند منظوره برای وردپرس است که شما می توانید این قالب را در ژاکت تهیه نمایید و از امکانات بی نظیر آن لذت ببرید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آیا ساخت حساب کاربری فروشنده شامل هزینه ای می شود؟

قالب فروشگاهی Martfury وردپرس یک قالب زیبا برای ایجاد یک فروشگاه چند منظوره برای وردپرس است که شما می توانید این قالب را در ژاکت تهیه نمایید و از امکانات بی نظیر آن لذت ببرید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

چگونه می توانم در مارت محصول خود را بفروشم؟

قالب فروشگاهی Martfury وردپرس یک قالب زیبا برای ایجاد یک فروشگاه چند منظوره برای وردپرس است که شما می توانید این قالب را در ژاکت تهیه نمایید و از امکانات بی نظیر آن لذت ببرید.

هنوز سوال دارید؟ با ما در تماس باشید

زمان، زمان پول درآوردن است.

منو اصلی