استفاده از خدمات فروشگاه قطعات و لوازم یدکی موتورسیکلت عمو موتوری و خرید کالا از آن، به منزله موافقت ضمنی شما با قوانین و مقررات این وبسایت تلیق می‌گردد.

حفاظت اطلاعات

فروشگاه لوازم یدکی پالس و آپاچی عمو موتوری، تحت هیچ شرایطی جز با ارائه حکم قضایی، اطلاعات شخصی و هویتی کاربران را فاش نموده و یا به اشتراک نمی‌گذارد. حفاظت از حریم خصوصی کاربران، یکی از الویت‌های اصلی این مجموعه است.

قوانین پرداخت

تمامی پرداخت‌ها در فروشگاه اینترنتی موتورسیکلت عمو موتوری، از طریق درگاه پرداخت امن زرین پال و با استفاده از کلیه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و یا انتقال کارت به کارت به شماره کارت 999 9999 9999 9999 به نام مهدی صباغی نزد بانک ملت صورت می‌پذیرد.

قوانین بازگرداندن محصول

وجود هرگونه نقص یا مغایرت در کالای سفارش داده شده بایستی نهایتا ظرف مدت 48 ساعت از زمان دریافت محصول از طریق راه‌های ارتباطی موجود به بخش پشتیبانی فروش ابلاغ گردد تا در صورت دارا بودن شرایط و امکان اثبات، کالای خریداری شده مرجوع و جایگزین گردد. فروشگاه قطعات و لوازم یدکی موتورسیکلت عمو موتوری پس از پایان مدت زمان تعیین‌شده، هیچگونه مسئولیت و تعهدی در مورد نقص و یا مغایرت احتمالی محصول خریداری شده ندارد.

منو اصلی